Неділя, 19.05.2024, 20:22
...
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 22 » Дитячо-юнацький турнір з футболу.
Дитячо-юнацький турнір з футболу.
22 вересня в с. Березівка відбувся дитячо-юнацький турнір з футболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту та Олімпійському тижню. Ініціатором турніру виступив футбольний актив с.Березівка, а це - сільський голова Степан Шпур, депутат Радехівської районної ради Андрій Самборук та дитячий тренер с.Березівка Олег Білоус. Співорганізатором турніру була Радехівська дитячо-юнацька спортивна школа.

У турнірі взяли участь команди Радехівського та Павлівського відділень футболу Радехівської ДЮСШ, команда с.Тетевчиці та господарі турніру - команда с.Березівка.

Згідно з регламентом турніру, команди були розподілені на дві півфінальні пари, переможці яких грали матч за перше місце. У першій півфінальній парі зустрілися команди с.Березівка та с.Павлів, де перемогу здобули господарі - юні футболісти Березівки. Другу півфінальну пару склали команди Радехова та Павлова. Основний час закінчився з нічийним рахунком 2:2, а в серії післяматчевих пенальті влучнішими були павлівські футболісти. У матчі за третє місце радехівські футболісти з рахунком 2:1 перемогли команду с.Тетевчиць і стали бронзовими призерами турніру. У фінальній грі між командами с.Павлів та с.Березівка в основний час переможець не був визначений - рахунок 2:2, і в серії післяматчевих пенальті знову влучнішими були павлівські футболісти. Отже, переможцем турніру стала команда с.Павлів, друге місце - у команди с.Березівка і третє місце - у команди м.Радехів.

Команди було нагороджено кубками, медалями та грамотами Березівської сільської ради.
Переглядів: 494 | Додав: durector | Теги: футбол, дюсш, Березівка | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Світлини