Середа, 08.05.2024, 11:32
...
Головна | | Реєстрація | Вхід

Всього відповідей: 17

Головна » 2013 » Жовтень » 6 » Відкриті турніри з волейболу та настільного тенісу
Відкриті турніри з волейболу та настільного тенісу

5 жовтня відбулися відкриті турніри Радехівської ДЮСШ з волейболу та настільного тенісу, які пройшли в рамках відзначення 150-ої річниці від дня народження засновника олімпійського руху П'єра де Кубертена та 140-ої річниці від дня народження засновника спортивного руху на Галичині Івана Боберського. Турніри відбулися за сприяння Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", відділу освіти, молоді та спорту, та районної організації ВФСТ "Колос".

Змагання розпочалися з виконання Державного гімну та підняття Державного прапора капітанами команд. Присутніх юних спортсменів привітали заступник директора Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Валерій Янюк та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Юрій Карплюк.

На стадіоні ВФСТ "Колос" змагалися майстрині малої ракетки. У захоплюючій боротьбі перше місце посіла кореспондент ТРК "Радехів" Галина Бігус, друге - учениця Радехівської ДЮСШ Аліна Кирильчук, третє - учениця Радехівської ДЮСШ Марія Федорська.

У спортивних залах Радехівської ЗОШ №1 вирували волейбольні пристрасті. За перемогу боролися дівочі команди з Бишева, Стоянова, Вузлового/Павлова. Тут кращою стала команда Бишівської ЗОШ, друге місце посіли волейболістки Стоянівської ЗОШ, третє - в об'єднаної команди Вузлового та Павлова.

Переможців та призерів змагань нагороджено кубками, статуетками та медалями Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Переглядів: 561 | Додав: durector | Теги: волейбол, дюсш, настільний теніс | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Світлини